Ordförande, Ansvarig A-lag Dam och Herr
Gisela Stockhaus
gisela.stockhaus@vskbandy.se

Vice Ordförande, Ansvarig Juniorer, Ungdom och Bandyskolan
Niclas Odén
niclas.oden@happyhomes.se

Ekonomiansvarig
Leif Olsson
leif@floab.nu

Sekreterare, Ansvarig Marknadsutveckling
Nicklas Nilsson
nicklas.nilsson@vskbandy.se

Ledamot Ansvarig Juniorer, Ungdom och Bandyskolan
Roger Eriksson
roger_eriksson@live.se

Ledamot
Anders Bruun
anders.bruun1@ingka.ikea.com

Ledamot
Bo Häggqvist
bo.haggqvist@gmail.com

Adjungerad till styrelsen
Nicklas Ekstedt
nicklas.ekstedt@vskbandy.se

Representationer
Svenska Bandyförbundet och Föreningen Svensk Elitbandy
Gisela Stockhaus (Niclas Oden)

Bandyförbundet Distrikt Mellansverige
Roger Eriksson

Rocklunda Sport & Event
Leif Olsson

Bingoalliansen
Torbjörn Engström

Idrottsalliansen
Gisela Stockhaus