Ordförande
Gisela Stockhaus
gisela.stockhaus@vskbandy.se

Vice Ordförande, Ansvarig Herrlaget
Thomas Wallin
thomas.wallin@kungsleden.se

Ekonomiansvarig
Leif Olsson
leif@floab.nu

Sekreterare, Ansvarig Publik- och Evenemangsutveckling
Christer Nilsson
christer@globalinvest.se

Ansvarig Pojkar Juniorer och Ungdom, Bandyskolan
Niclas Odén
niclas.oden@happyhomes.se

Ansvarig Damlaget, Flickor Juniorer och Ungdom, Bandyskolan
Roger Eriksson
roger_eriksson@live.se

Ansvarig Marknadsutveckling
Nicklas Ekstedt
nicklas.ekstedt@gmail.com

 

Representationer

Svenska Bandyförbundet och Sv Elit Bandy
Gisela Stockhaus (Thomas Wallin)

Bandyförbundet Distrikt Mellansverige
Roger Eriksson

Rocklunda Sport & Event
Gisela Stockhaus

Bingoalliansen
Torbjörn Engström